aydinevler bilgisayar servisi

0

bilgisayarservisi.png (523×342)

aydinevler bilgisayar servisi Tamiri çevresinde yaptığımız hizmetler

 • aydinevler bilgisayar servisi Notebook Tamiri
 • aydinevler bilgisayar servisi Bilgisayar Satışı
 • aydinevler bilgisayar servisi Kurumsal Bakım Anlaşması
 • aydinevler bilgisayar servisi Kurumsal Mail Adresi
 • aydinevler bilgisayar servisi Web Tasarım Hizmetleri
 • aydinevler bilgisayar servisi Eset Nod32 Antivirüs Satış ve Desteği
 • aydinevler bilgisayar servisi Güvenlik Kamerası Satışı ve Servisi
 • aydinevler bilgisayar servisi Personel Takip Programı
 • aydinevler bilgisayar servisi Akınsoft Muhasebe Programı Satış ve Destek
 • aydinevler bilgisayar servisi Eta Muhasebe Programı Satış ve Destek
 • aydinevler bilgisayar servisi Toner Dolumu
 • aydinevler bilgisayar servisi Ipad Tamiri
 • aydinevler bilgisayar servisi Iphone Tamiri
 • aydinevler bilgisayar servisi Tablet Tamiri

aydinevler bilgisayar servisi Bilgisayar Servisi ve Bilgisayar Tamiri

Günlük hayatı kolaylaştıran bilgisayarlar hem iş yerlerinde hem de evlerde olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Uzun zaman alan birçok işlemi tek tıkla gerçekleştirebilen bilgisayarlar, kişilere ofis işleri, özel işler, haberleşme, eğlence gibi birçok alanda yardımcı olmaktadır.

Bilgisayar sahipleri zaman zaman bilgisayar arıza durumları ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu arızalar çok çeşitli sebeplerden dolayı kaynaklanabilmektedir. Bu durumda kişilerin teknik açıdan iyi bir bilgisayar bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Bilgisayarınız arıza yaptığında ya da bir sorunla karşılaştığınızda kapı kapı dolaşıp aydinevler bilgisayar servisi  Bilgisayar Servisi aramak, zaman ve enerji kaybetmek yerine 0 850 532 36 90  numaralı telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Siz değerli müşterimize gezici personellerimizden en yakın mevkide bulunan
personel yönlendirilir ve aydinevler bilgisayar servisi Bilgisayar Servisi  ile ilgili gerekli olabilecek bir çok malzeme gezici servis araçlarımızda mevcuttur. Bu sayede sorun kısa sürede çözülür, gerekli malzeme temini için zaman kaybedilmez.Markası, modeli, sorunu, servis günü, servis saati ne olursa olsun servis arkadaşlarımıza telefonda arıza konusunda ve bilgisayarın arızalanmadan önceki durumu ile ilgili detaylı bilgi verebilir ve alabilirsiniz. Bu konuda sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. aydinevler bilgisayar servisi Bilgisayar servisi ve tamiri konusunda bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

bilgisayarservisi.png (523×342)

aydinevler bilgisayar servisi

7/24 Servis Hattı : 0 850 532 36 90

Bilgisayar Servisi ve Arızaları

Tüm bilgisayar kullanıcıları, bilgisayarın her alanında yeterli bilgiye sahip olmayabilmektedir. Bu durumda kişiler, bilgisayarları arızalarında bilgisayar servis merkezleri olarak hizmet veren firmalardan hizmet almaktadır. Bu servisler içerisinde bilgisayarın düzenli olarak yapılması gereken genel bakımları konusunda da hizmet verilmektedir.

Bilgisayar Servisi Veri Kurtarma

Bilgisayar teknik servisleri, bilgisayar ile ilgili birçok alanda hizmet vermektedir. Bunlardan en sık sunulan ve talep edilen servis bilgisayar virüs temizleme hizmetidir. Birçok bilgisayara çeşitli sebeplerden dolayı virüs girmesi mümkündür. Bu kötü niyetli yazılımlar, bilgisayara girdiğinde kişilerin verilerinde bazı hasarlara neden olmaktadır.

Teknik servislerde çeşitli işlemler ile bilgisayar veri kurtarma, zararlı yazılım temizleme, çeşitli güvenlik programlarının kurulumu, bilgisayar genel sistem ve bakım hizmeti verilmektedir. Bilgisayar servis ücretleri verilen hizmet alanına ve yaşanılan arızanın durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Sadece bilgisayar teknik arızalarında değil, klavye, mause, ekran gibi bilgisayarın temel parçalarında oluşan hasar durumlarında da servislerden yardım alınabilmektedir.

Bilgisayar Arızaları Tamir Yöntemleri

Gün içerisinde çeşitli amaçlar ile her an kullanılan bilgisayarlar, birçok işin daha kolay yapılmasını sağlayarak kişilere zaman kazandırmaktadır. Tüm işlerini birçok kişi bilgisayar ortamında yürütmeyi tercih etmektedir. Sürekli kullanılan bu bilgisayarlarda zaman içinde belirli arıza durumları meydana gelebilmektedir.

Kişiler, iyi birer bilgisayar kullanıcısı olsalar da bilgisayar tamir ve bakımı konusunda yeterli bilgiye sahip olmayabilmektedir. Ofislerde genellikle bilgisayarların genel bakım ve tamirinden sorumlu teknik bir ekip bulunurken evde kullanılan bilgisayar arızaları için genellikle servislere gitmek tercih edilmektedir.

Bilgisayar Kasa Tamiri

Bilgisayarların türüne göre bilgisayar tamiri için gerekenler de değişkenlik göstermektedir. Son yıllarda her alanda dizüstü bilgisayarlar kullanılırken birçok ofis kasalı bilgisayarlar ile çalışmaya devam etmektedir. Kasalı bilgisayarlarda meydana gelen sorunlarda bilgisayar kasa açma işlemi yapılması gerekmektedir.

Bilgisayarın çalışması için önemli parçaların bulunduğu kasa, bilen kişiler tarafından doğru bir şekilde açıldığında sorun algılanabilmektedir. Fakat bilinçsiz yapılan tamirlerde daha büyük sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Genel Bilgisayar Teknik Tamirleri

Bilgisayarlar sistem ve teknik sorunlar zaman içinde oluşmaktadır. Bilgisayar sisteminde meydana gelen birçok sorun genellikle yanlış programlar, hafıza, zararlı yazılımlar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte bilgisayar temel parçalarında da arızalar gündeme gelebilmektedir.

Birçok kişi zaman zaman anakart tamiri, bilgisayar kablo bağlantı sorunları gibi çeşitli bilgisayar sorunları ile karşılaşmaktadır. Kimi zaman oldukça basit yöntemler ile tamir edilen bu sorunlar bazen de masraflı ve uzun süren tamirler ile düzeltilebilmektedir.

Cevap bırakın